Свято-Iванiвська Лавра 

Студiйського Уставу УГКЦ

При монастирі Свято-Іванівська Лавра, монахів студійського уставу (м. Львів, Вул. Чернеча Гора, 1, що знаходиться на території Шевченківського Гаю поруч із Кривчицькою Церквою) проводяться щотижневі біблійні зустрічі “Сторінками Вічної Книги”. Зустрічі відбуватимуться щоп’ятниці о 19.00 і розпочинатимуться спільною Ісусовою молитвою, після якої відбуватиметься годинна лекція у доступному і популярному форматі. 

Формальною причиною утворення спільноти було прохання групи прихожан нашої обителі вивчати Священне Писання, краще зрозуміти його зміст, дізнатися більше про важкі і малозрозумілі місця Біблії, навчитися ставити його на живе і осмислене служіння для свого духовного життя.

Програмою максимум для слухачів лекцій буде відвідування всіх щотиждневих лекцій протягом цілого року. Однак з огляду на індивідуальні обмеження у часі і обставинах є програма мінімум: відвідування двох-трох занять, а решту можна осилити через індивідуальні заняття і прослуховування запису лекцій.

Термін курсу з вивчення Старозавітнього Канону Святого Письма розраховано на 1 рік! Термін курсу з вивчення Нового Завіту теж розраховано на 1 рік. 

Основою біблійного аналізу є патристична екзегеза. Іншими словами аналіз Святого Писання через призму досвіду Святих Отців Церкви, в контексті Передання Церкви.

Важливим аспектом навчального процесу буде самостійне опрацювання і вивчення матеріалу, який буде пропонуватися на заняттях і виставлятися на нашому сайті та фб-сторінці!

На лекції обов’язково слід приносити зі собою Святе Письмо Старого і Нового Завіту, а також записник для конспектування. 

Окрім лекційного викладу у відвідувачів буде можливість наживо поставити запитання керівникові заняття в кінці лекції, поділитися власними думками, а також буде можливість дискусії.

Навчальний процес супроводитиметься візуалізацією та переглядом корисних матеріалів на телеекрані, що, сподіваємось, допомагатимуть слухачам краще зрозуміти лекційний матеріал.

Заняття будуть відбуватися у виставковому конференс-залі музею, що поруч із приміщенням монастиря.

Будемо вдячні, якщо Ви зможете поширити дану інформацію в мережі та серед власних друзів і знайомих.

Для зручності подаємо контактний телефон керівника біблійного курсу ієрм. Луки (Михайловича) 

(098) 52-81-785

Ласкаво просимо!